Horacy

Horacy trafił do mnie nie z przypadku. Dziewczyny zabrały go ze schroniska. Nie można dopuścić, aby tak piękny pies mizerniał i dorabiał się kolejnych dredów. Tak, tak, nadchodzi wiosna i zrobimy i z nim wiosenne porządki 🙂 Nikt go nie skrzywdził, nie był bity, może kiedyś zaznał głodu, bo uwielbia jeść, ale nie jest psem, który ma kłopoty w relacjach z człowiekiem i innymi psami. Może komuś kiedyś uciekł, a może się znudził…..??!! Nie wiem. Za to wiem, że …

Horacy ma ok 7-8 lat, niektórzy powiedzą, że już stary… Ależ w życiu…On tak samo wesoły jak i moja Milka (która w grudniu skończyła 8 lat!!!). Horacy bardzo często się uśmiecha i ma w sobie ogromne pokłady radości. Nie jest nachalny, nie rzuca się w tanecznym powitaniu, ale widać, że bardzo cieszy go każde spotkanie z człowiekiem. Bardzo lubi wspólne spacery i zabawy. Na spacerach zawsze domaga się głaskania, z radości skacze, a jego mordka śmieje się wtedy najpiękniej. Horacy bardzo ładnie chodzi na smyczy, podczas spacerów nie zaczepia innych psiaków. Z resztą ma z nimi dobre relacje. Nie wszczyna awantur. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. I tu nie ma znaczenia czy duży czy mały. Każdy dla niego jest wspaniały.

Biegając luzem nie oddala się od opiekuna. Stara się przybiegać na zawołanie.
Na pewno potrzebuje porządnej kąpieli i wyczesania – wtedy zacznie wyglądać jak super pies wręcz wystawowy 🙂
Fundacja Pomocy Zwierzętom ROKA bardzo chętnie pomoże w zorganizowaniu wizyty w Spa dla kota i psa, tylko najpierw musimy znaleźć dom dla psiaka.

Z wyglądu połączenie Border Collie z Kaukazem (cech tego drugiego nie zauważono, nie  jest terytorialny, nie przejawia zachowań agresywnych).

Szukasz super przyjaciela? Horacy to jedyna odpowiedź 🙂

Kontakt w sprawie adopcji: 691129389 (Małgorzata)

Horacy nie ma swojego wydarzenia, ale album zapełnia się zdjęciami tutaj: https://www.facebook.com/pg/fundacjaROKA/photos/?tab=album&album_id=1541133789260248

Jeśli nie możesz go adoptować to możesz pokazać Horacego swoim znajomym, jak również zostać wirtualnym opiekunem. Na czym to polega? …Na konto fundacji Roka (tu są wszystkie dane: http://schroniskoskierniewice.pl/fundacja/ ) można wpłacić dowolną kwotę (każda złotówka się liczy) z dopiskiem dla Horacego. Zebrane środki przeznaczane są na jego pobyt, wyżywienie i leczenie (w tym zabezpieczenie przeciw kleszczom).

Zapisz

Zapisz

Horacy szuka domu

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Zamknij