Pies do adopcji
Major

Major to kolejny pies do adopcji. Miał swoją rodzinę i własne duże podwórko. Niestety pewnego dnia jego Pan umarł i Major na podwórku został sam. Zapewnioną miał wspaniałą opiekę, codzienne wizyty i zabawy. Jednak wizyty dobiegały końca i znów zostawał sam. Major czuł się bardzo samotny i nie radził sobie z pustką jaka powstała w jego życiu. Przyjechał więc do mnie. Tu ma psie i ludzkie towarzystwo.

Na miejscu okazało się, że Major nigdy nie miał na sobie obroży, że nie ma pojęcia co to jest i do czego służy smycz. W tej chwili żaden pies nie chodzi tak ładnie jak Major na smyczy (żeby było jasne, to tylko jego zasługa, bo chyba rozumie co do niego mówię 😉 ).

Major jest wspaniałym psem, na długie i krótkie wycieczki. Biegając luzem zachowuje się w bardzo ciekawy sposób… Kontroluje całe biegające stado po czym wraca do mnie i idzie przy nodze. Ten rytuał powtarza wiele razy, więc zawsze zmacha się za trzech, ale zawsze to tak właśnie wygląda. Może w jego żyłach płynie trochę krwi z psa pasterskiego?

Major jest psem o bardzo pogodnym usposobieniu. Ten pies wiecznie się uśmiecha. Bardzo lubi ludzkie i psie towarzystwo (wśród samców dobiera sobie kompana, z sukami dogaduje się bezproblemowo), koty lubi pogonić. Szybko się uczy, uwielbia pieszczoty i zabawy. Nie przepada za łapaniem za tylne łapy. Niechętnie wsiada do samochodu. Trochę się jeszcze obawia, gdy łapię go za obrożę. Nadstawia się do szczotkowania i dość chętnie poddaje się tej czynności – byle nie ogon 🙂 Wtedy ucieka.

Major ma 2,5 roku – idealny  pies do adopcji. Szuka domu na dobre i na złe… Adoptuj uśmiechniętego Majora.

Jeśli nie możesz go adoptować, to możesz pokazać go swoim znajomym, jak również zostać wirtualnym opiekunem tego fantastycznego psa.

Na czym to polega? Na konto Fundacji Pomocy Zwierzętom Roka (tu są wszystkie dane: http://schroniskoskierniewice.pl/fundacja/ ) można wpłacić dowolną kwotę (proszę pamiętać, że każda, dosłownie każda złotówka się liczy) z dopiskiem dla Majora. Zebrane środki przeznaczane są na jego pobyt, wyżywienie i leczenie (w tym zabezpieczenie przeciw kleszczom).

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pies do adopcji – uśmiechnięty Major
Tagi:                                                                            

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Zamknij