Hotel dla zwierząt „U Milki” zapewnia również tzw. dom tymczasowy. Tutaj czekają na Was psy do adopcji.

Adopcja psa nigdy nie jest łatwą decyzją. Bo jeśli wybrany pies będzie podgryzać meble? Wyć, gdy zostaje sam? Załatwiać swoje potrzeby w domu? Itd., itd. Możliwe, że nie będzie czworonożnym ideałem,  ale będzie kochał jak nikt na świecie, będzie wierny do końca życia. A to „jeśli” można naprawić, tak pracować, aby Twój wybrany psiak był prawie idealny 🙂

Każdy z psów, który do mnie trafia, ma swoją przeszłość: smutną, trudną, bolesną. Niektóre z nich opowiadają swoją historię – wystarczy je dobrze obserwować. Widać jak reaguje na gesty, słowa, różnych ludzi i tak powstaje opowiadanie o przeszłości. Inne psy zostawiają całe zło za sobą i są tu i teraz, nie chcą pamiętać o tym co było i nie zastanawiają się nad przyszłością.

Psy do adopcji, które przyjeżdżają do mojego hotelu dla zwierząt, ą po wstępnej obserwacji wolontariuszy w schronisku. Psiaki agresywne wobec ludzi nie wydawane są do adopcji. Moim zadaniem jest doprowadzić każdego z tych psów do tzw. stanu używalności. Wiem, że brzmi to strasznie, ale właściwie tak jest. Często taki pies nigdy nie miał na sobie obroży, boi się smyczy, zapięty do niej nie umie chodzić, boi się ludzi, nie zna dotyku. Każdy dzień to nasza wspólna praca. Dzień po dniu pokonujemy lęki, uczymy się nawzajem siebie i po pewnym czasie możemy napisać – pies szuka domu.

Psy są różne, tak jak ludzie, mają swoje lepsze i gorsze dni, mają swoje humory. Każdy pies ma inny charakter, coś lubi, a czegoś nie. Tutaj poznacie moich (mam nadzieję tymczasowych) przyjaciół. Postaram się jak najlepiej przedstawić ich sylwetki. Tak, żeby łatwiej Ci było podjąć decyzję o wizycie i zapoznaniu się z przyszłym domownikiem.

Ja im daję teraźniejszość. TY możesz dać jednemu z nich przyszłość! Nowy, lepszy świat.

Poznaj nasze psy do adopcji.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Zamknij