Czas realizacji zamówienia

W skrócie:

Produkty produkowane na zamówienie (obroże, szelki, breloczki, adresówki, etc.) wyślemy w ciągu ok. tygodnia.

Pozostałe produkty takiej jak legowiska, pasy biodrowe w ciągu 10 dni roboczych.

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu wpłaty rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowana(y) o postępie naszych prac.

 Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 Dostępność produktów

Wszystkie obroże i smycze, breloczki, adresówki, pasy i legowiska robimy pod zamówienie. Standardowy czas od wpłynięcia pieniędzy do wysyłki to 1-10 dni.

Każdorazowo informujemy o czasie realizacji zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym mocom przerobowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 Forma płatności

 Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to 1-2 dni robocze.

Forma dostawy

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 1-2 dni roboczych przesyłką poleconą priorytetową.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Zamknij