Realizacja zamówień

Czas realizacji zamówienia

W skrócie:

Produkty wykonywane na zamówienie (obroże, szelki, breloczki, adresówki, etc.) wyślemy w ciągu 15 dni roboczych.

Znaczniki dla szczeniaczków wykonujemy w ciągu dwóch dni roboczych.

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu wpłaty rozpoczynamy jego realizację. Szczegółowych informacji o postępach w pracy możemy udzielić drogą mailową lub telefoniczną.

 Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 Termin wysyłki wynika z dostępności produktów, czasu realizacji i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 Dostępność produktów

Wszystkie produkty robimy pod zamówienie. Standardowy czas od wpłynięcia pieniędzy do wysyłki to 1-15 dni roboczych.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym mocom przerobowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 Forma płatności

 Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to 1-2 dni robocze. Nie realizujemy zamówień za pobraniem.

Forma dostawy

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 1-4 dni roboczych przesyłką poleconą priorytetową. Kurier dostarcza przesyłkę 1-2 dni robocze.