Hotel dla zwierząt „U Milki” wita Was serdecznie!!!

Hotel dla Twojego zwierzaka mieści się na wsi. To nawet za mocno powiedziane… w osadzie, w otulinie Puszczy Bolimowskiej, w przepięknym miejscu, z dala od miejskiego gwaru i ruchliwych ulic. W połowie drogi między Łodzią a Warszawą.

Mój hotel dla psów nie ma złotych klamek (właściwie to w ogóle ich nie ma), ekskluzywnych apartamentów. Wasz pies zamieszka w  urokliwym mini domku pod rozłożystymi drzewami. Taki hotel nie hotel – właściwie PSIA AGROTURYSTYKA.

Hotel dla psa „U Milki” proponuje indywidualne zewnętrzne boksy o wymiarze 25 m2. Tutaj Twój pies usłyszy śpiew ptaszków, ryk jelenia, zaszczeka za biegnącym zającem lub bażantem. Może się poopalać lub schować w cieniu, podyskutować z sąsiadem, poflirtować z sąsiadką (bo psiaki się widzą – w szczególnie trudnych przypadkach wstawiamy przesłony). Dla ochłody lub tylko dla tego, że lubi, w czasie spaceru każdy pies może skorzystać z kąpieli w stawie, pobiegać po łące, wywęszyć trop sarny czy dzika, pobuszować w lesie, potarzać się w trawie. Czyli wszystko to co pies lubi najbardziej.

W sezonie letnim hotel dla psów zaprasza również małe psy, dla których  przygotowałam specjalną dacię. Tutaj Wasz psiak ma własny wewnętrzne boks z dostępem do mini wybiegu (ok. 8m2). Z psiej agroturystyki powinien móc skorzystać każdy pies.

Hotel dla zwierząt „U Milki” ma również miejsce dla KOTÓW. Specjalnie przygotowany KOCI DOMEK zaprasza koty i inne małe zwierzątka. Wasz kot ma do dyspozycji indywidualny boks z półeczkami, drapakami i widokiem przez okno. Dbając o spokój gości hotelu dla kotów umiejscowiliśmy domek z dala od psiego zgiełku.

Jeśli chcecie, aby Wasz pupil spędził miło czas, a przy okazji doświadczył czegoś nowego, zapraszam do hotelu dla zwierząt „U Milki” w Michałówka koło Nieborowa. Zapewniamy stałą opiekę, spacery po polach, łąkach i lasach, zabawy na wybiegu oraz wiele innych atrakcji.

Zobaczcie sami co mam do zaoferowania Waszym podopiecznym!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Zamknij