O hotelu

Hotel dla zwierząt „U Milki” wita Was serdecznie!!!

Hotel dla Twojego zwierzaka mieści się na wsi. To nawet za mocno powiedziane… w osadzie, w otulinie Puszczy Bolimowskiej, w przepięknym miejscu, z dala od miejskiego gwaru i ruchliwych ulic. W połowie drogi między Łodzią a Warszawą.

Mój hotel dla psów nie ma złotych klamek (właściwie to w ogóle ich nie ma), ekskluzywnych apartamentów. Wasz pies zamieszka w  urokliwym mini domku pod rozłożystymi drzewami. Taki hotel nie hotel – właściwie PSIA AGROTURYSTYKA.

Hotel dla psa „U Milki” proponuje indywidualne zewnętrzne boksy o wymiarze 25 m2. Tutaj Twój pies usłyszy śpiew ptaszków, ryk jelenia, zaszczeka za biegnącym zającem lub bażantem. Może się poopalać lub schować w cieniu, podyskutować z sąsiadem, poflirtować z sąsiadką (bo psiaki się widzą – w szczególnie trudnych przypadkach wstawiamy przesłony). Dla ochłody lub tylko dla tego, że lubi, w czasie spaceru każdy pies może skorzystać z kąpieli w stawie, pobiegać po łące, wywęszyć trop sarny czy dzika, pobuszować w lesie, potarzać się w trawie. Czyli wszystko to co pies lubi najbardziej.

W sezonie letnim hotel dla psów zaprasza również małe psy, dla których  przygotowałam specjalną dacię. Tutaj Wasz psiak ma własny wewnętrzne boks z dostępem do mini wybiegu (ok. 8m2). Z psiej agroturystyki powinien móc skorzystać każdy pies.

Hotel dla zwierząt „U Milki” ma również miejsce dla KOTÓW. Specjalnie przygotowany KOCI DOMEK zaprasza koty i inne małe zwierzątka. Wasz kot ma do dyspozycji indywidualny boks z półeczkami, drapakami i widokiem przez okno. Dbając o spokój gości hotelu dla kotów umiejscowiliśmy domek z dala od psiego zgiełku.

Jeśli chcecie, aby Wasz pupil spędził miło czas, a przy okazji doświadczył czegoś nowego, zapraszam do hotelu dla zwierząt „U Milki” w Michałówka koło Nieborowa. Zapewniamy stałą opiekę, spacery po polach, łąkach i lasach, zabawy na wybiegu oraz wiele innych atrakcji.

Zobaczcie sami co mam do zaoferowania Waszym podopiecznym!