Smycze dla psów plecione ręcznie

Smycze dla psów z paracordu robione są z radości do tworzenia. Wykonane w 100% ręcznie z linki spadochronowej zwanej paracord. Smycze plecione są wyjątkowe pod każdym względem!!! Dlaczego?  Ponieważ to będzie Twoja smycz, bo to właśnie Ty decydujesz jakie będzie miała kolory, jaką długość i sposób zakończenia. Będzie wykonana specjalnie dla Ciebie.

Smycz z paracordu jest lekka i wygodne układa się w dłoni. Dostępna jest w różnych kolorach i wariantach. Może być regulowana lub z rączką, krótka lub baaardzo długa. Decyzja należy do Ciebie, a ja z przyjemnością pomogę Ci w wyborze i w stworzeniu wymarzonej smyczy. Zapraszam do zapoznania się z różnymi splotami. Smycze z paracordu czekają na Ciebie.

Paracord to specjalna linka wykorzystywana w środowiskach surwiwalowych. Składa się z 7 cienkich, wewnętrznych linek (każda spleciona z dwóch jeszcze cieńszych) umieszczonych w gęstym oplocie, jak w koszulce. Udźwig jednej linki wynosi ok 250 kg!!! A to oznacza, że Twój pies może ciągnąć i szarpać, a splot powstały z połączenia tych linek nie puści.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7