Zatrzask plastikowyZatrzask plastikowy
Jeden z najpopularniejszych typów obroży. Zapięcie stanowi czarny zatrzask wykonany z acetalu o wysokiej wytrzymałości. Zatrzaski te są profilowane, co sprawia, że ładnie przylegają do psiej szyi.

 

 

 Zatrzask plastikowy z dodatkowym kółkiem

Zatrzask plastikowy z dwoma kółkami
Jeśli nie jesteś przekonany co do wytrzymałości plastikowego zapięcia możemy zastosować dodatkowo dwa kółka, które łapiesz karabińczykiem.

 

 

 

 


Na klamrę z możliwośNa klamręcią regulacji
Każda obroża może zostać zakończona zaplotką, która umożliwi Ci regulowanie obroży na szyi psa.

 

 

 


PółzaciskPółzacisk
Ten typ obroży łączy się z dodatkową plecionką, która stanowi część zacisku. Obrożę przekładasz przez psią głowę. Smycz przypinasz do kółka – przy pociągnięciu psa, obroża zaciska i pies nie ma możliwości wyciągnięcia głowy. Kiedy pies biega luzem, obroża luźno układa się na szyi, nie uciskając go.

 

 

 


Półzacisk pętelkowyPółzacisk pętelkowy
Zasada działania podobna jak przy półzacisku klasycznym, ale konstrukcja trochę inna. Elementem zaciskowym, jest pętelka, do której przypinasz smycz – przy pociągnięciu, pętelka się zaciąga, przez co obroża ściśle przylega do szyi. Kiedy pies biega luzem, obroża luźno układa się na szyi, nie uciskając go. Ten typ obroży jest popularny wśród psów, której mają węższą głowę niż szyję (np. charty).

 


Zatrzask metalowy

Zatrzask metalowy


Zapięcie odlane z cynku. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Zatrzaski te są profilowane, aby dobrze pasowały do szyi psa. 
Przy jego wyborze cena wzrasta o 5 zł 

 

 

 

 


Nie produkuję obroży zaciskowych!