Warunki przyjęcia

Aby Wasz zwierzak mógł zamieszkać w naszym hotelu Państwo muszą dopilnować kilku spraw…

 1. Dokonać wcześniejszej rezerwacji (zwłaszcza, gdy pobyt wypada w wakacje). Najlepiej telefonicznie lub mailowo.
 2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy, który prześlę Państwu mailem lub zwykłą pocztą. Taki formularz bardzo ułatwi mi kontakt z Wami, ale przede wszystkim z Waszymi podopiecznymi.
 3. Wpłacić zaliczkę, która będzie pewnym zabezpieczeniem rezerwacji.
 4. Sprawdzić czy zwierzak ma aktualne szczepienia. Jeśli nie, to koniecznie wybrać się do weterynarza.

Sugeruję szczepienia typu „kombajn”. Wtedy psiak/kot jest zabezpieczony przed wieloma groźnymi chorobami, które niestety ale mogą czaić się w zakamarkach nawet najlepszego hotelu.

 1. Obowiązkowo odrobaczyć (najlepiej na tydzień przed przyjazdem) i zabezpieczyć przed kleszczami (najpóźniej w dniu przyjazdu). Proszę pamiętać, że odrobaczanie ważne jest przez cztery miesiące, a zabezpieczenia przed kleszczami jakieś cztery tygodnie (pomijam obroże zakładanie na kilka miesięcy).
 2. Przygotowując się do przyjazdu nie zapomnijcie zabrać:
  1. Książeczkę zdrowia zwierzaka
  2. Karmę (nie dotyczy, jeśli życzą sobie Państwo, abym to ja sporządzała posiłki) Uważam jednak, że zmiana karmy bardzo źle wpływa na samopoczucie zwierzaka. Już wystarczy, że musi być w obcym miejscu, z jakimiś obcymi ludźmi.
  3. W przypadku psa: posłanie, zabawki, miski, obrożę, smycz, ewentualnie kaganiec. W przypadku kota: posłanie, zabawki, miski, kuwetę (hotel wyposażony jest we wszystkie z wymienionych przedmiotów, jednak aby zmniejszyć stres, wskazane jest aby miał dostępne własne akcesoria).
 3. Na miejscu podpisać umowę powierzenia zwierzaka pod naszą opiekę oraz opłacić pobyt psa.
 4. Nie żegnać się z psem zbyt wylewnie, żeby nie poczuł się porzucony. Lepiej odejść tak, jakbyśmy znikali tylko na chwileczkę. Będzie psu łatwiej.

Niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednich warunków dla suczek z cieczką i psów agresywnych wobec ludzi, więc z przykrością muszę odmawiać tym, którzy borykają się z tym problemem.

Poza tym w sezonie zimowym przyjmujemy tylko “prawdziwych twardzieli” tzn. psy, które większość czasu spędzają na zewnątrz. Ponieważ nasz hotel nie ma ogrzewanych pomieszczeń. Wszystkie psiaki zapraszamy od wiosny do jesieni.