Poniżej znajdziesz ręcznie plecione obroże z paracordu. Każda z nich wykonana jest w 100% przeze mnie.

Twoje zamówienie realizowane jest indywidualnie! Ponieważ to Ty decydujesz o splocie i kolorze oraz zastosowanym wykończeniu. Obroże plecione ręcznie dostosowane są do Twoich potrzeb.

Zanim dokonasz zamówienia dokładnie zmierz obwód szyi psa, wybierz wzór, kolory i sposób zapięcia

Wzornik kolorów do stworzenia wymarzonej obroży znajdziesz tutaj.

Proszę pamiętać, że oryginalne kolory produktów mogą nieznacznie różnić się od kolorów, które można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Jak zmierzyć psa?

Mierząc obwód szyi psa proszę uwzględnić, że obroża nie może leżeć ani zbyt luźno, ani być zbyt mocno zaciśnięta. Prawidłowo dobrana obroża powoduje, że jesteś w stanie włożyć dwa palce między obrożę a szyję psa.

* chyba, że Twój psiak nie wychodzi z obroży, nie ucieka i nie szarpie się. Wtedy można dodać parę cm, żeby leżała dość luźno.

Jeśli masz pytania lub specjalne życzenia, potrzebujesz porady koniecznie zadzwoń lub napisz przed złożeniem zamówienia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Zamknij